gison_sip1.png

logo-dpp.png

kmzp.jpeg

Logo Programu  Rodzina 500+ ..jpeg

logo-gokis.jpeg

logo_bowh.png

Banner_STMiG2016.jpeg

baner_brzeg_na_strone.jpeg

OKR_wysuwane.jpeg

eurzad.jpeg

nto.jpeg

olszn_btn_9b.jpeg

olszn_btn_9d.jpeg

Zdrowie.jpeg

olszn_kurier.gif

olszn_banner_epuap.jpeg

olszn_dzielnicowy_baner_oryg.jpeg

aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

baner_brzeg_na_strone.jpeg

Mapa strony
Wybierz język
Powrót do strony www Gminy Menu BIP

Stałe Komisje V kadencji Rady Gminy Olszanka na lata 2006-2010

 



KOMISJE  RADY  GMINY  OLSZANKA V KADENCJI

 

Komisja Rewizyjna                                

 

 Michał Nesterowicz     Przewodniczący - do dnia 03.03.2010   (rezygnacja z mandatu)       

Jan Warowy                   Członek              

 Danuta Kuziemska          Członek     - Przewodnicząca od dnia 29 marca 2010r.         

 Jacenty Oliwa                 Członek     

Witold Lipka                  Członek    

 Dorota Skotnicka           Członek - od dnia 29 marca 2010r.          

 

 

 

Komisja Finansów, Budżetu i Planu

 

 Jan Warowy                 Przewodniczący   

 Michał Nesterowicz        Członek   - do dnia    03 marca 2010r.       

 Wiesław Marszałek         Członek              

 Władysław Pająk            Członek   - do dnia 30 czerwiec 2009r.           

 Wanda Galant                Członek   

Jerzy Tokarczyk             Członek - od dnia 29 grudnia 2009r.  

Danuta Kuziemska          Członek  - od dnia 29 marca 2010r.       

 

 

Komisja Rozwoju Gospodarczego Wsi

 

 Władysław Pająk         Przewodniczący   - do dnia 30 czerwca 2009r.

 Eugeniusz Rosiński         Członek              

 Jerzy Tokarczyk             Członek   - Przewodniczacy od dnia 1 lipca 2009r.           

 Krzysztof Kwiek             Członek     

 Józef Sobolewski            Członek

Dorota Skotnicka - od dnia 29 grudnia 2009r.

 

 

 

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych

 

 Witold Lipka                Przewodniczący do dnia 30 kwietnia 2007r. 

 Eugeniusz Rosiński         Członek

Wanda Galant              Przewodnicząca  od dnia 16 maja 2007 r.

Jerzy Tokarczyk             Członek - do dnia 29 grudnia 2009r.                  

 Adam Kopij                    Członek              

 Krzysztof Kwiek             Członek    

 Danuta Kuziemska           Członek      do dnia 29 marca 2010r.

 Jacenty Oliwa                  Członek  od dnia 29 grudnia 2009r.  

Wiesław Marszałek           Członek od  dnia 29 marca 2010r.